Ranking wyciskarek - część pierwsza

Ranking wyciskarek - część pierwsza

Wyciskarki do soków zaczynają powoli należeć do coraz lepiej sprzedających się urządzeń w naszym kraju. Wybór ich jest w chwili obecnej bardzo duży. Dlatego podjęcie właściwej decyzji nie jest proste, tym bardziej, że bardzo często cena urządzenia nie podąża za jego jakością. Na liście znajdziemy produkty bardzo dobre, ale też takie, których jakość pozostawia do życzenia. Niestety, nie da się tego samego powiedzieć o ich cenie. Dlatego, planując zakup wyciskarki, warto poznać opinie ich użytkowników.

Kuvings BIG MOUTH B6000

Zalety wyciskarki Kuvings Big Mouth Alternatywą dla klasycznych wyciskarek może być wyciskarka Kuvings Big Mouth B6000. Jej projektanci stworzyli urządzenie, która czas siekania ogranicza do niezbędnego minimum. Dzięki temu sok ma tak samo dużo cennych witamin i składników odżywczych, co świeże warzywa i owoce. Doskonałe parametry techniczne sprawiają, że do rąk klientów trafia produkt bardzo trwały i niezwykle wydajny. Wysoka jakość materiałów użytych do produkcji sprawia, że wyciskarka nie jest wrażliwa na wilgoć i nie odkształca się, a jej powierzchnia jest odporna na zarysowania. Dodatkowo jest wyposażona w specjalną blokadę silnika, która zapobiega jego przegrzaniu się. W chwili, kiedy silnikowi grozi przegrzanie, następuje jego automatyczne wyłączenie. Może on bezpiecznie pracować do trzydziestu minut. Jest łatwa do utrzymania w czystości, jej elementy można bardzo łatwo i szybko zdemontować i wyczyścić. Do wyciskarki producent dołączył nie tylko instrukcję obsługi, ale także kartę gwarancyjną oraz książkę zawierającą bardzo interesujące przepisy.

HUROM HH 2G

Recenzja wyciskarki Hurom Hurom HH 2G to wyciskarka pionowa wyposażona w bardzo nowatorski system jednoślimakowy o dwóch łopatkach. Pozwala to jednorazowo uzyskać dużą ilość pełnowartościowego, pełnego cennych witamin i składników mineralnych soku w wyjątkowo krótkim czasie. Mimo że zostały w niej zmniejszone obroty, to i tak jej wałek, który obraca się w ciągu jednej minuty 40 razy jest w stanie bardzo skutecznie wycisnąć z owoców sok. Do wyciskarki dołączone zostały sita do musu i soku. Została wyposażona w system samoczyszczący, aby ją umyć nie trzeba jej rozkręcać. Urządzenie nie zawiera bisfenolu.

ANGEL JUICER 8500S

Zalety wyciskarki Angel

Wyciskarka Angel Juicer 8500S uważana jest obecnie za jedną z najlepszych wyciskarek, które są dostępne na rynku. W odróżnieniu od soków przygotowywanych w tradycyjnych sokowirówkach te, które zostały w niej przygotowane zawierają o wiele więcej witamin i składników mineralnych. Wyciskarka została wykonana z bardzo wysokiej jakości stali chirurgicznej. Jest bezpieczna w użytkowaniu, wyróżnia się bardzo wysoką trwałością. Dwuślimakowy mechanizm, moc 180 W pozwalają przygotować sok nawet z bardzo twardych owoców i warzyw. Nadaje się także do rozdrabniania warzyw liściastych, ziół i trawy pszenicznej. Zaletą wyciskarki jest cicha, wydajna i szybka praca oraz nie przegrzewający się silnik i bardzo wygodny sposób posługiwania się.