Wolnoobrotowe wyciskarki Cooksense

Wolnoobrotowe wyciskarki Cooksense

Wśród producentów wyciskarek wolnoobrotowych czołowym liderem jest Cooksense. Przygotowane w nich soki zawierają taką samą ilość witamin, antyoksydantów i enzymów, co świeże warzywa i owoce. Wszystko za sprawą wolnych obrotów. W firmie pracują osoby, dla których zdrowy tryb życia jest prawdziwą pasją. Zależy im na tym, aby klienci zrozumieli, że zdrowe żywienie wpływa na wygląd, samopoczucie, a przede wszystkim na zdrowie. Wśród produktów marki Cooksense miejsce wyjątkowe zajmuje wyciskarka HD8801 uważana za najbardziej wyróżniającą się wolnoobrotową wyciskarkę, które dostępne są w sklepach całej Europy.

Posiada ona nie tylko funkcję wyciskania, ale także mielenia. Została wykonana z materiałów bardzo wysokiej jakości. Jest łatwa do utrzymania w czystości, pracuje bardzo cicho. Cooksense ma na uwadze zachowanie wysokiej jakości. Dlatego oferowane produkty są wykonane z materiałów pozbawionych szkodliwych bisfenoli. Wykorzystuje się za to ultem - materiał, z którego powstają narzędzia chirurgiczne. Nie wchodzi on w żadne reakcje chemiczne, nawet z kwasami owocowymi. Cooksense HD to na chwilę obecną model najbardziej popularny. Wśród dostępnych na rynku wyciskarek wolnoobrotowych jest jedyną, która posiada także funkcję mielenia. Może służyć nie tylko do przygotowania soków owocowych i warzywnych, ale także do przygotowania przecierów, sałatek lub sorbetów.

Funkcja mielenia pozwoli na wykonanie także domowego masła orzechowego oraz na przygotowanie placków ziemniaczanych. Jeśli zależy na czasie, śmiało możemy sięgnąć po Cooksense HD 8801 b. Wyciskarka jest prosta w użyciu, pracuje bardzo szybko, już po kilku minutach możemy cieszyć się smakiem bogatego w składniki mineralne i witaminy soku. Można w niej przygotować soki z wszystkich dostępnych na rynku warzyw i owoców, z trawy pszenicznej i z kiełków. Standardowe wyposażenie zawiera MINCER, którym pokruszymy lód, przygotujemy domowe lody lub uzyskamy gęstą, pełną witamin i minerałów gęstą zawiesinę owocowo-warzywną.