Wyciskarka Cooksense HD

Wyciskarka Cooksense HD

Jest to nowość na naszym rynku. Urządzenie łączy w sobie najważniejsze pozytywne cechy wyciskarek poziomych i pionowych, dlatego daje nam tak wiele możliwości. W tym urządzeniu praktycznie udało się pokonać problem upychania produktów. Przygotowany został także specjalny korpus do homogenizacji i dlatego wyciskarka staje się dużo bardziej funkcjonalna niż inne wyciskarki z podobnych cenowo półek. Właśnie ten dodatkowy korpus do homogenizacji jest elementem, który zdecydowanie powiększa funkcjonalność tego urządzenia. Można przygotowywać z nim zdrowe sałatki, sosy, sorbety, papki czy pokarmy dla niemowląt. Nie ma problemu z wykonaniem tofu czy masła orzechowego.

Oczywiście wszystkie dania zachowują świeży kolor i są bardzo smaczne, dzięki temu, że mielenie wykonywane jest w technice wolnoobrotowej. Wyciskarka wyposażona jest w mocny silnik i dlatego ze wszystkim produktami spożywczymi poradzi sobie bardzo dobrze. Wyciskarka do soku zbudowana została z doskonałych jakościowo materiałów, charakteryzuje się niezawodnością i wydajnością. Sito oraz wałek przygotowane zostały z materiału określonego jako ULTEM, który wykorzystywany jest także do przygotowywania narzędzi chirurgicznych. Tym samym dają one wiele możliwości swobodnej i skutecznej pracy. Urządzenie wykonuje jedynie 47 obrotów na minutę, dzięki czemu sok pozyskiwany dzięki niemu będzie wartościowy i bogaty we wszystkie istotne dla zdrowia składniki odżywcze.

Odpowiednia technika wyciskania soku Taka technika wyciskania jest oczywiście gwarancją, że nie będzie postawać piana i nie dojdzie do utleniania soku. Urządzenie pracuje z dużą siłą i dlatego bardzo skutecznie miażdży wszystkie składniki, które zostaną w nim umieszczone. To oczywiście gwarantuje, że z każdym produktem wyciskarka poradzi sobie doskonale i jej obróbka będzie skuteczna. Najważniejsze cechy wyciskarki Cooksense: - doskonała jakość, nowoczesny wygląd - sito oraz wałek przygotowany z Ultemu - korpus do homogenizacji - silnik mocny, indukcyjny o mocy 200 W. - mechaniczne przełożenie 1:37 - niewielki rozmiar, dlatego zmieści się w każdej kuchni - prosta w obsłudze - łatwa w czyszczeniu - części bez bisfenolu Aby wszystkim klientom gwarantować najlepszą możliwą obsługę firma gwarantuje w naszym kraju profesjonalny serwis gwarancyjny oraz obsługę już po gwarancji. Nie ma problemu z tym, by dostać wszystkie części zamienne i tym samym jeśli coś się wydarzy będzie można szybko wznowić działanie urządzenia.