Jak prawidłowo czyścić sokowirówkę

Jak prawidłowo czyścić sokowirówkę

Jak prawidłowo wyczyścić sokowirówkę

Podobnie jak w przypadku prania nowych ubrań, należy również wyczyścić sokowirówkę Ceado przed pierwszym użyciem. Pozostałości chemiczne stosowane podczas produkcji należy usunąć wodą i mydłem, aby zapobiec zanieczyszczeniu. Sokowirówka Ceado jest bardzo łatwa w czyszczeniu, można ją szybko zdemontować i opłukać kosz i misę, ponieważ są namagnesowane i nie potrzeba do tego żadnych narzędzi - zajmuje to tylko minutę.

Aby mieć pewność, że Twoja komercyjna sokowirówka Ceado działa tak, jak powinna, postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami:
W przerwach między wyciskaniem soków przepuszczaj przez sokowirówkę Ceado filiżankę wody, aby utrzymać ją w czystości, zapewnić usunięcie resztek i pomóc w zachowaniu czystego smaku. Po zakończeniu każdego dnia pracy, przed przystąpieniem do czyszczenia sokowirówki, należy odłączyć ją od zasilania - bez wyjątków. Uwaga: podstawa sokowirówki nigdy nie powinna być zanurzana w wodzie, ponieważ spowoduje to zniszczenie silnika. Codzienne czyszczenie siatki w koszu jest bardzo ważne, ponieważ miąższ szybko wysycha, co utrudnia jego usunięcie następnego dnia. Należy wyjąć kosz i umieścić go w ciepłej wodzie z mydłem lub użyć specjalistycznego środka czyszczącego, takiego jak EZ Power Cleaner. Następnie możesz użyć szczotki z nylonowym włosiem do czyszczenia tych elementów lub nieściernej gąbki lub ściereczki.Użyj szczotki do butelek, aby wyczyścić wylewkę sokowirówki.Użyj wilgotnej ściereczki, aby wyczyścić zewnętrzną stronę, a następnie wytrzyj suchą ściereczką, aby uzyskać ładny połysk. Jeśli masz pod ręką środek do czyszczenia stali nierdzewnej, możesz go również użyć.

Zapewniamy serwis konserwacyjny i wymianę części w ramach naszej oferty.