Wolnoobrotowe wyciskarki do soków Kuvings

Wolnoobrotowe wyciskarki do soków Kuvings

Osoby, które każdy dzień będą zaczynać od spożywania szklanki świeżego soku z warzyw czy owoców mogą cieszyć się doskonałym zdrowiem. Picie takiego soku to najlepszy sposób na to, by dostarczyć do naszego organizmu ważne dla nas witaminy, minerały a także cenne enzymy.

Wyciskarki marki Kuvings to w tym względzie doskonały sprzęt, który potrzebuje 15 minut, by przygotować dla nas cenne porcje witamin oraz minerałów. Dzięki temu, że regularnie spożywamy świeży sok dbamy nie tylko o nasz wygląd, ale także możemy pracować nad tym jak będzie wyglądał nasz układ immunologiczny i tworzymy sobie takie warunki, w których dochodzić będzie do odpowiedniej regeneracji naszych komórek.

To idealna profilaktyka, gdy chodzi o choroby cywilizacyjne czy nowotwory. Pojawiają się także specjalnie konstruowane programy dietetyczne, które mają właśnie opierać się na wartości świeżych owoców oraz warzyw.

Dlaczego wyciskarki, a nie sokowirówki?

Dzięki temu, że będzie stosowane urządzenie wolnoobrotowe będzie można oczekiwać, że już nie będzie dochodziło do takich sytuacji, w których ten sok będzie nagrzany czy napowietrzony. Nie będzie więc straconych najważniejszych składników odżywczych, na jakich powinno nam zależeć najbardziej.

Wyciskarki do soków

Dzięki temu, że nie ma utleniania nie będzie trzeba również od razu go spożywać, będzie można oczywiście taki sok przechowywać i to nawet do trzech dób. I nie będzie tam uszczerbku na tych wartościach, które są najcenniejsze w tym roku.

Kuvings B6000

Jest to zupełnie inaczej niż w przypadku wirówki, gdzie taki sok przygotowuje się z wyciskarką i nie będzie się on rozwarstwiał, nie będzie dzięki temu zmieniał koloru. Wolniej również następuje proces utleniania takiego właśnie soku.

Dzięki urządzeniu tej marki i temu, że zostanie dołączy Kuvings B6000 przy pomocy mincera oraz sitka przygotowywać można soki, ale oprócz soków także koktajle, przeciery czy dobre i zdrowe musy. Urządzenie, które będzie nam oferowane dostępne jest w trzech różnych kolorach, wszystkich perłowych, które będzie można dopasować między innymi do wnętrza kuchni.