Ranking wyciskarek CZ II

Ranking wyciskarek CZ II

HUROM HG 2G

Parametry wyciskarki Hurom HG 2GWyciskarka Hurom HG 2G to urządzenie wysokiej jakości, które będzie dawało możliwość uzyskiwania wartościowych soków z warzyw, owoców czy zielonych liści. Przy produkcji urządzenia firma postarała się zachować nowoczesne standardy bezpieczeństwa. Nie ma w tym produkcje bisfenolu, co sprawia, że jest to sprzęt bezpieczny. Hurom HG to innowacyjna wyciskarka, która ma pionowy wałek i dostępna jest w trzech kolorach: czerwonym, srebrnym oraz czekoladowym. Wprowadzony do urządzenia wałek z dwoma łopatkami będzie gwarantował bardzo dokładne przerabianie owoców. Można oczekiwać, że urządzenie będzie w stanie uzyskać wszystkie walory smakowe soków i utrzyma cenne składniki takie jak witaminy czy minerały. Dołączony mamy do sprzętu zestaw pożytecznych dodatków, które mogą sprawić, że taki sprzęt będzie można jeszcze lepiej wykorzystywać. W sumie na pracę silnika mamy 10 lat gwarancji a na dodatkowe akcesoria 2 lata. HUROM

HUROM HF 2G

Zalety wyciskarki Hurom HF 2GModel HF 2G  Premium to nowoczesna pionowa wyciskarka, która ma innowacyjną budowę i nadaje się do wyciskania owoców czy warzyw. W mechanizmie mamy zastosowane innowacyjne rozwiązanie w postaci wałka z dwoma łopatkami, co sprawia, że skuteczność urządzenia będzie nieco większa. Wałek obraca się z prędkością 40 obrotów na minutę i razem z łopatkami, które są zastosowane będzie w stanie przygotowywać nam pełnowartościowy sok w krótkim czasie. Nie dojdzie więc do jego natleniania i będzie można spokojnie do przechowywać w lodówce bez obaw, że będzie się psuł czy rozwarstwiał. Przy produkcji urządzenia nie używano bisfenolu, lecz wyłącznie bezpiecznych materiałów. Wyciskarka ma zabezpieczony system, który sprawia, że sama się nie uruchomi. Czyszczenie dokonuje się samoczynnie w trakcie pracy urządzenia, dlatego łatwiej będzie go utrzymać w należytym stanie. Otrzymujemy 10 lat gwarancji na silnik oraz 2 lata na komponenty.

HUROM HU 700

Parametry wyciskarki Hurom HU 700Hurom HU 700 to wyciskarka do owoców i warzyw, która jest bardzo dobrej jakości. Przy jej pomocy można przygotowywać pyszne i zdrowe soki. Urządzenie zastosowaną ma pionową konstrukcję oraz wolnoobrotowy ślimak, który będzie pełnił funkcję zgniatającą oraz wyciskającą. Pionowe ustawienie ślimaka to czynnik, który ułatwi nam zdecydowanie wyciskanie soków, ponieważ nie będzie trzeba popychać owoców. Model przygotowany jest tak, że zapewnia nam wygodną i bezpieczną pracę. Radzić sobie będzie bardzo sprawnie również z tymi warzywami i owocami, które są twarde i dla zwykłych sokowirówek niemożliwe do przerobienia. Firma daje aż 10 lat gwarancji na wszystkie elementy składowe urządzenia.

HUROM GD

Parametry wyciskarki poziomej Hurom GDWyciskarka do soków Hurom GD to doskonałe urządzenie, które będzie alternatywą dla klasycznych sokowirówek, ale daje nam jeszcze więcej różnych możliwości. Z jego pomocą przygotowywać można bowiem nie tylko soki z owoców i warzyw ale również bardzo smaczne musy, makarony, mielone produkty czy produkty homogenizowane. Wyciskarka posiada bardzo dużą komorę załadunkową, dzięki czemu nie będzie konieczności mocnego rozdrabniania składników nim włoży się je do urządzenia. Tajemnica skuteczności, która będzie nam pozwalała na uzyskanie doskonałego soku przede wszystkim tkwi w wysokim jakościowo mechanizmie ślimakowym oraz pracy z wolnymi obrotami. Warto wspomnieć, że wyciskarka jest tak przygotowana, że będzie można ją wygodnie rozłożyć a to sprawi, że czyszczenie stanie się łatwiejsze i może być lepiej wykonane na tym urządzeniu.