Wyciskarka do soków Cooksense HD 8801

Wyciskarka do soków Cooksense HD 8801

To nowoczesna wyciskarka, która nie jest sprzedawana za duże pieniądze a jednocześnie oferowane jest w wysokim standardzie i dlatego warto zdecydować się na jej zakup. Producent postarał się o wykorzystywanie doskonałego materiału ULTEM, dzięki czemu sprzęt jest wolny od bisfenoli i bezpieczny dla użytkowników. ULTEM to materiał, który nie będzie wchodził w reakcję z kwasem z soków i dlatego możemy być pewni, że nie będzie oddawał do soku innych składników. Dodatkowo jest to materiał bardzo twardy i tym samym wyciskarka z niego wykonana może bardzo sprawnie pracować. Pod naporem dużej siły tego urządzenia miażdżone mogą być nawet najtrudniejsze do przerobienia surowce. Produkt przygotowany jest w Korei, która słynie z wyciskarek i przygotowuje je na najwyższym poziomie.

Pracujący w urządzeniu wałek został przygotowany w innowacyjny sposób z użyciem dodatkowych dwóch elementów w kształcie liści, które gwarantują, że wszystko będzie wyciskane efektywniej. Urządzenie pracuje w taki sposób, że samo zaciąga i dawkuje ilość materiału. Tym samym można oczekiwać, że sprawnie oddzielona będzie między innymi pulpa od soku i sok będzie czystszy niż u konkurencji. Dołączony do tego urządzenia mincer jest fajnym elementem uzupełniającym, ponieważ dzięki niemu będzie można przygotowywać między innymi smaczne sorbety owocowe czy też będzie istniała możliwość szatkowania warzyw, kruszenia lodu czy dokonywanie homogenizacji produktów. W urządzeniu został zastosowany mocny silnik 200W, który jest wielką zaletą tego sprzętu. Gwarantuje on sprawną pracę nawet na twardych warzywach a jednocześnie charakteryzuje się oszczędną pracą.

Urządzenie zostało tak przygotowane, że wykonuje jedynie 47 obrotów na minutę i w ten sposób uzyskiwany sok będzie pełnowartościowy a żadne składniki w trakcie przygotowania soku nie zostaną zniszczone. Dla wielu osób ważne będzie także to jak sprzęty AGD się prezentują. W przypadku tej wyciskarki można mówić o tym, że producent również postawił na estetykę i swoim urządzeniem jest w stanie spełnić oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających. Detale całego urządzenia zostały bardzo dokładnie wykonane zużyciem estetycznych materiałów, dzięki czemu w każdej kuchni taka wyciskarka będzie się bardzo dobrze prezentować. Używane są tam również nowoczesne gumki i uszczelki, które sprawiają, że praca bez awarii będzie możliwa przez długi czas.