Nowoczesna wyciskarka - zalety

Nowoczesna wyciskarka - zalety

Nie jest tajemnicą, że nowoczesne wyciskarki działają w oparciu o innowacyjne technologie. Obecnie, producenci tego typu urządzań, rezygnują z wyposażania wyciskarek w wysokie obroty, dużą moc, wiedząc, że te czynniki bezpośrednio wpływają na likwidowanie w sokach minerałów, witamin - co kompletnie mija się z celem! Słabsze silniki w które są wyposażone nowoczesne wyciskarki, pozwalają na uzyskanie pełnowartościowych napojów, bogatych w enzymy, minerały, a przede wszystkim witaminy! Dlatego kupując nową wyciskarkę, warto by dysponowała ona obrotami silnika, wynoszącymi nie więcej niż 40-50 obrotów na minutę.

Dodatkowo poszukując idealnej dla siebie wyciskarki, warto przyjrzeć się czy wykorzystano w niej innowacyjne technologie. Chodzi tu głównie o materiały z których wykonane są wyciskarki. Najbardziej polecanymi, jednocześnie niezwykle nowoczesnymi budulcami będą tu ULTEM I Tritan. Największymi zaletami tych materiałów jest fakt, i są one niebywale odporne na wszelkie uszkodzenia, także mechaniczne. Kolejnym udogodnieniem dla użytkownika będzie również to, że urządzenia wykonane z ULTEM i Tritanu będą objęte zdecydowanie dłuższą gwarancją, niż wyciskarki wykonane ze stali nierdzewnej lub tworzyw sztucznych. Powszechna opinia negatywnie odnosi się do wyciskarek, wokół których krąży mit, mówiący o ty, że te urządzenia są po pierwsze nieporęczne, a po drugie ciężko utrzymać ich czystość.

Nic bardziej mylnego, gdyż współczesne wyciskarki są wyposażone w dogodne funkcje. Do nich należy opcja automatycznego przepłukiwania, za sprawą czego, nie musisz myć urządzenia po każdym użyciu. Równie pomocna może wydawać się funkcja automatycznego czyszczenia. Za sprawą silikonowych wycieraczek, które wstępnie czyszczą wyciskarkę już w czasie pracy. Nie musisz już za każdym razem jej rozkładać, myć, suszyć i składać z powrotem - korzystanie z wyciskarki nie należy już do obowiązku, a czystej przyjemności!

Czyszczenie wyciskarki Oczywiście, mimo tych funkcji raz na jakiś czas warto dokładnie przemyć wyciskarkę. Jednak i ta czynność, nie wiąże się z nieprzyjemnościami,gdyż nowoczesne wyciskarki składają się tylko z niezbędnych, nielicznych elementów. Możesz zapomnieć o rozkręcaniu, mozolnym myciu oraz trudnym złożeniu wyciskarki. Teraz, wszystkie te czynności z pewnością nie sprawią Ci trudności i kłopotów! Nowoczesne wyciskarki charakteryzują się również wieloma przydatnymi opcjami, między innymi możesz regulować ilość obrotów, gęstość soku i wiele wiele innych! Nie czekaj, już teraz zamień stary przestarzały sprzęt na nowoczesną wyciskarkę!